12:16
Контроль доступу на СТО, як поділити ремонтну зону та клієнтів

Контроль доступу на СТО, як поділити ремонтну зону та клієнтів. Завжди на техстанції хочуть зробити, щоб замовникам було комфортно, і ІМХО говорить про те, що в робочій зоні повинні бути тільки авто майстри. Виняток це випадок, коли клієнту потрібно показати, що у нього там після розкриття або зняття на автомобілі трапилося. 

Як таке завдання вирішити коли є хвіртка в паркані який поділяє клієнтів від ремзони? Так на вулицю краще підходить електро-механічний замок, але є одне, але в ньому присутня кнопка відкриття і тому тут це ніяк не годиться. 

Як господарі вирішили зробити? На хвіртку встановлюється електро-магнітний замок, він запитується від зовнішнього блоку живлення 12 вольт, до нього ж підключається реле-зчитувач для брелоків, які потім через майстер-карту додаються та видаляються.

Система роботи всього цього дуже проста, у всіх працівників на СТО є в кишені брелок, підійшовши до хвіртки і піднісши до реле-читальника ключ відбувається відкриття замка. Додатково лампочка з червоного та зеленого кольорів, крім звукового сигналу, інформує про спрацювання.

Категория: Другое | Просмотров: 50 | Добавил: Admin | Теги: Контроль доступу на СТО, як поділити ремонтну зону та клієнт | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar