Скидання пароля на реєстраторі Hikvision, зробленого для внутрішнього ринку. Як то писав про скидання для відеореєстраторів та IP-камер цієї марки. Але тут ситуація інша, принесли мені для перевірки турбо hd реєстратор хіківіон. Ну думаю, а що там робити, включив підключив у свій роутер, запустив SADPTool, а там нічого.

Повторні спроби з оновленням вищезазначеної програми нічого не дали. Тоді вдався до альтернативного ПЗ і  advanced-ip-scanner   мені знайшов потрібний девайс. Благо порт з 80 на інший не змінили, через веб-інтерфейс потрапив на реєстратор. Відразу здивувало, що є тільки англійська та китайська мова, зрозуміло, напевно стара прошивка подумав я. 

Підключив монітор і мишку до реєстратора, відразу здивувало що бездротова миша відомої марки заглючила, після першого натискання йде в перезавантаження. Тоді підключив провідну, все нормально працює. Майстер по ... Читать дальше »

Категория: Видеонаблюдение | Просмотров: 337 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-20 | Комментарии (0)

Як зробити відеоспостереження через вайфай?

З таким питанням звертаються люди, які думають, що це простіше і швидше. Останнє так, кабелю передачі сигналу тягнути не потрібно. Але перше багато але, чому? Зараз розповідатиму з самого початку.

З чого потрібно почати?

З камери, ні ви не вгадали) З хорошого сигналу wi-fi, так як камера по ньому пише на відеореєстратор підключений кабелем до роутера.

А чи можна обійтися без реєстратора?

Так можна, є камери з можливістю встановлення карти пам'яті, ще їх називають автономними. Тільки є один великий мінус, записувати те, що відбувається, вони можуть максимум пару днів, і то з натяжкою при установці детекції руху.

Скільки можна встановити бездротових камер для запису в реєстратор?

Ви повинні розуміти, то чим вище роздільна здатність запису тим більше камері потрібно вільного сигналу для передачі зображення. Існує загальне правило, д ... Читать дальше »

Категория: Видеонаблюдение | Просмотров: 57 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11 | Комментарии (0)

Зараз багато хто ставить в офіс одну або кілька IP камер, яка служить і реєстратором записуючи інформацію на карту пам'яті. Так в таких камерах є кнопка збору, якщо забув пароль. Але є й інший цікавий спосіб. Так наприклад у камерах та пристроях Hikvision. Звичайно потрібно знати в якій фірмі камера купувалася, і якщо серійний номер не збігається, ясна річ пароль скинути вам ніхто не допоможе. Якщо так, тоді звичайно вам надішлють файл відповіді і пароль скинути вийде. Але кілька років тому я мав цікавий випадок. Господар невеликого багатого офісу поїхав на відпочинок, а молоді працівники таким чином пароль на камері скинули. Багато розповідали, що пропадало різко світло і інтернет не працював. Але простим дзвінком у фірму продавця камери все прояснилося, хто, коли і з якого телефону дзвонив і який емейл просили скинуть файл для збору пароля. Думали шеф мало розуміє, людина у віці, і подумає, що так і потрібно ;)&n ... Читать дальше »

Категория: Видеонаблюдение | Просмотров: 47 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11 | Комментарии (0)