блог, установка и настройка систем видеонаблюдения, продажа со скидкой, Киев, монтаж и замена домофона, подключение электрозамка, беспроводная сигнализация

Встановлення камери в будинку, де проживаю. Звичайно в нашому ОСББ є камери на першому поверсі, біля входу, у фої, ліфтовий майданчик та сміття ззаду. І внесок свій у придбанні теж зробив, тобто допоміг зі знижкою взяти. Оскільки камера, яка дивиться і записує 24 години на добу, річ зручна, то й мешканці одного з поверхів захотіли свою камеру. 

На майданчику 8 квартир, по 4 на дві сторони. Завдання знімати площу біля ліфта та вихід на сходи. Встановивши камеру із зображення зрозуміло, що все вийшло. Скільки це все коштує, скажімо так із квартири на даний момент вийшло 600 гривень. Плюс моя робота, але тут взяв за це символічно так, як у будинку мешкаю багато років.

Устаткування, IP камера HIKVISION 2MP купольна, 20 метрів кручений пари, РОЄ інжектор живлення, карта пам'яті. Підключив до однієї з квартир до їхнього роутера, у провайдера взяли статичну IP адресу. Проведено навчання із мешк ... Читать дальше »

Категория: Системы видеонаблюдения | Просмотров: 25 | Добавил: Admin | Дата: 2022-09-18

Наскільки рентабельно ремонтувати системи відеоспостереження? Давайте почнемо з того, що при виборі такого потрібно думати на майбутнє. Дешево беремо витрачаємо ще більше. Та не сперечаюся, 250 $ на 4 камери з реєстратором і витратними матеріалами не кожному по кишені, особливо кажучи про приватників. У цю вартість буде аналогове спостереження.

Так багато хто економить купуючи нонеймівські системи з аліекспрес, або ті ж брендові  (вкрай не рекомендую купувати) але дешевше. Перший та головний мінус це гарантія. Але зараз в Україні з'явилися представники не дуже відомих марок, які роблять за гарантією камери та реєстратори. 

Що відбувається далі, через низьку якість вони працюють за часом не довго. Але можна заробити на сервісі, камеру купили дешево, кілька разів відремонтували і дивись вона вже стоїть як фірмова. Висновок робіть, скупий платить двічі, а розумний раз. 

... Читать дальше »
Категория: Системы видеонаблюдения | Просмотров: 31 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-22Установка 50 датчиків від виробника Ajax. Що таке сигналізація аякс знає зараз практично кожен, хто трохи цікавився цим питанням. Відомий вітчизняний виробник охоронних систем. Головна зручність полягає в тому, що без проводів можна встановити або правильніше сказати охопити будь-яку площу під сигналізацію. А головне для цього не потрібні кабелі, всі датчики бездротові і час роботи на п'ятирічку або навіть більше. Єдиний пристрій - це блок управління, хап, який потрібно включити в розетку 220V і в інтернет. Хоча і останній має вбудовану батарею, може тримати заряд пів дня при відключенні електрики. Але якщо у вас не підведений дротовий інтернет, можна використовувати сім-карту оператора мобільного зв'язку, а краще обидва способи для страховки. 

Як я завжди підключаю велику кількість датчиків від   ... Читать дальше »

Категория: Сигнализация без проводов | Просмотров: 50 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-17

Навіщо розмежовувати права користувачів у відеоспостереженні? Як відомо за стандартом у налаштуваннях відеореєстраторів в основному є три види користувача. Власник він адміністратор, оператор довірена особа адміністратора і гість якому можна тільки подивитися. 

За досвідом замовники здебільшого користуються правами адміну, зрозуміло так простіше та надійніше, по хазяйськи. Але коли працює компанія, в якій є головний на виробництві, наприклад керуючий, а шеф часто у справах у роз'їздах, якому теж хочеться бачити ситуацію на своєму об'єкті. У такому разі права та розмежовуються. 

Що можна оператору? Дивитись запис, скріншотити, шукати за часом тощо. Що не можна ? Видаляти запис, перевантажувати та вимикати. В останньому випадку доступ до рубильників повинен бути закритий, самі розумієте чому.

Гість поняття рідкісне у спостереженні, іноді таким чином дають права для батьків чиї ... Читать дальше »

Категория: Системы видеонаблюдения | Просмотров: 28 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11

Як відкрити двері, домофон hikvision, забув карту доступу. А тепер про все по порядку. Зателефонував замовник, нещодавно встановлював у них три панелі викликів hikvision і два домофони. Приїхав він у вихідний в офіс і забув удома карту доступу для DS-KV6113-WPE1, всі співробітники заходять на роботу за картами mifare .

Але що робити коли терміново потрібно потрапити до приміщення, а карти немає? Благо вайфай в офісі гарний і за дверима пробиває. Що ми зробили у віддаленому режимі? Людина біля дверей зі смартфона у браузері відкрив інтерфейс панелі виклику DS-KV6113-WPE1. Логін та пароль я пам'ятаю перекинув у месенджері. Далі вибрав мову, зайшов ліворуч на вкладку контроль доступу, там, де час затримки електро замка є чекбокс завжди закритий або завжди відкритий. Зрозуміло, що перше за замовчуванням, тобто замок у закритому стані. Він переставив на відкритий і на ... Читать дальше »

Категория: Домофония | Просмотров: 31 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11

Сьогодні хочу поговорити про нову прошивку домофону (монітора) DS-KH6320-WTE1. Для тих хто не знає, нову версію (яка до речі поки доступна тільки в самих домофонах як бета) можна дізнатися по кнопці відкриття замка, тепер вона у вигляді ключа такого ж стилю, поруч із кнопками поговорити та покласти трубку, синього кольору. У старій прошивці 2.0.21 вона біла-сіра вище ліворуч у вигляді замку. 

Тепер про проблему, вся справа в тому, і так склалося, що всі попередні домофони з новими прошивками я підключав до айфонів, а цього разу в сім'ї у всіх андроїд. Після успішної установки все підтягнулося та запрацювало, але замок при натисканні з будь-якого телефону видавав п ... Читать дальше »

Категория: Домофония | Просмотров: 31 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11

Всі знають що таке домофон, він складається з: панелі виклику в який є мікрофон, динамік і камера, самого домофона з екраном, кнопкою відповіді і відкриття замку. Електро-механічний або електромагнітний замок для відкриття, двері, хвіртки в паркані.

Технології не стоять на місці і тому звичайний домофон перетворили на IP, що це означає. Все насправді просто, кручений парою, панель виклику і домофон підключається у ваш роутер, тобто у вашій локальній домашній мережі. Є рішення з'єднання по вайфай, але тут один дуже великий мінус, злетіли налаштування роутера і все викликай як кажуть майстри.

Що потрібно для встановлення все вище сказаного? Провести кабелю крученої пари, від роутера до панелі виклику і від нього до домофону. Подати 12 вольт на обидва пристрої можна РОЕ комутатором, по тій же проводці, а в нього взяти лінк одним кабелем.

Якщо у вас будинок у кілька поверхів можна поставити другий домофон, а ... Читать дальше »

Категория: Домофония | Просмотров: 32 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11

Як додати відео з камери на сайт? Питання тих хто хоче одну зі своїх камер спостереження виставити на загальний огляд в інтернеті. Така можливість присутня, тільки потрібно знати, за яким протоколом працює ваш відеореєстратор або камера. Їх існує два RTSP та RTMP . Перший найпоширеніший його ще називають стрімінгом. Другий новий з стиском, можна підключити навіть на ютуб в онлайн трансляцію . Але не всі реєстратори та камери підтримують його, хоча іноді в останніх прошивках трапляється. Щоб транслювати  RTSP  для початку потрібно  ... Читать дальше »

Категория: Системы видеонаблюдения | Просмотров: 34 | Добавил: Admin | Дата: 2022-07-11